Veletrh FIHAV 2023
Havana International Fair

Veletrh Feria International de La Habana (FIHAV) a je od doby svého založení v roce 1983 nazýván hlavním
veletrhem země a protože v dané destinaci neexistuje konkurence mezi výstavami, jedná se o jedinečnou
a jedinou příležitost jak se s kubánským trhem, který se postupně uvolňuje, seznámit.

Havanský mezinárodní veletrh (FIHAV 2023), hlavní kubánský komerční akciový trh, se podle výzvy podepsané místopředsedou vlády a ministrem zahraničního obchodu a zahraničních investic (předseda organizátora výboru) bude konat od 6. do 11. listopadu. , Ricardo Cabrisas.

Jako obvykle bude výstaviště Expocuba hostit událost, která je považována za nejdůležitější v zemi, protože do portfolia vkládá investiční příležitosti na ostrově a vyhlídky na ekonomický rozvoj země a představuje vynikající obchodní platformu pro nové společnosti. na trhu a pro ty již etablované, upozornil organizační výbor a dodal, že jeho velikost a důležitost jsou dány tím, že jde o prostor s nejúplnějším národním komerčním vzorkem.

Pamatujte na výzvu, že FIHAV 2022 (uskutečněný po dvou letech konfrontace s Covid-19) měl úspěšný výsledek, protože při té příležitosti byly zastoupeny společnosti z více než 60 zemí, asi dvacet oficiálních delegací a 30 obchodních komor, kde byly podepsány důležité obchodní dohody.

Organizátoři nadcházející akce si jsou jisti, že i přes zintenzivnění ekonomické, obchodní a finanční blokády Spojených států proti Kubě budou moci v novém vydání počítat s širokou přítomností podnikatelů z různých oblastí světa, stejně jako vystavovatelé, podnikatelé a odborníci ze všech odvětví a aktéři kubánské ekonomiky.
Široký mezinárodní komerční vzorek bude charakterizovat setkání, které bude také hostit šesté investiční fórum, příležitost pro bilaterální setkání kubánských a zahraničních podnikatelů, potenciální zahraniční investory a sdílet nápady.

Tentokrát zde bude poprvé pavilon pro Kubánce pobývající v zahraničí a budou probíhat i propagační aktivity pro kubánské exportovatelné fondy, to bude zahrnovat výroby a služby forem státního, nestátního managementu a výrobních pólů.

Oficiální stránka pro FIHAV 2023 je: www.feriahavana.com