Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás z pověření Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky pozvat k účasti na podnikatelské misi na Kubu, která se uskuteční v termínu 31. 10. – 5. 11. 2017 a bude doprovázet ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka při jeho pracovní návštěvě Kuby.

Podnikatelská mise na Kubu s ministrem průmyslu a obchodu
Jiřím Havlíčkem (31.10.2017 – 05.11.2017 )

Podnikatelskou delegaci povede prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák.  Delegace bude sestavena nejen z představitelů firem, které již mají v daném regionu rozpracovány projekty, a které by tato významná návštěva mohla podpořit, ale i firem, které chtějí navázat nové obchodní kontakty.  Součástí programu podnikatelské mise bude účast na mezinárodním všeobecném veletrhu FIHAV, jednání se zástupci kubánské státní správy a Kubánské obchodní komory a kulatý stůl či seminář. Program v současné době intenzivně připravujeme.

Účast v podnikatelské misi je vhodná zejména pro firmy aktivní v oblastech jako energetika, strojírenství (včetně náhradních dílů), dopravní infrastruktura a technologie, potravinářský průmysl (zejména technologie, obalové materiály), zemědělské technologie, technika atd. Kuba potřebuje obnovu elektráren, výrobních provozů, dopravní infrastruktury atd.

Záloha na účastnický poplatek činí pro jednoho účastníka 55 900,- Kč.

V případě zájmu o účast v podnikatelské misi Vás žádáme o vyplnění přiložené přihlášky, elektronického registračního formuláře a PPT slidu.

  1. Podepsanou přihlášku zašlete, prosím, e-mailem na SP ČR na adresu  pserakova@spcr.cz nejpozději do 6. 10. 2017
  2. Současně s přihláškou je nezbytné vyplnit elektronický formulář, který naleznete zde: FORMULÁŘ
    nejpozději do 6. 10. 2017.

Bez vyplnění elektronického formuláře není možné Vaši přihlášku akceptovat.

  1. Dále Vás žádáme o vyplnění vzorového snímku v Power Point (slouží pro představení delegace na podnikatelském fóru) a jeho zaslání (pserakova@spcr.cz).
  2. Prosím zašlete i logo Vaší společnosti v tiskové kvalitě (300DPI nebo vektorový formát)
  3. a rovněž fotografii účastníka mise o velikosti 32x35mm – Š min. 380 px a V min. 430 px (slouží jako podklad do katalogu podnikatelské mise).

Po obdržení a akceptaci Vaší PŘIHLÁŠKY Vám zašleme další pokyny a zálohovou fakturu na účastnický poplatek.  Další podklady a informace Vám budeme průběžně zasílat elektronickou poštou.

Za SP ČR misi organizačně zajišťuje Ing. Petra Šeráková, manažerka sekce mezinárodních vztahů, tel. 225 279 404731 411 179, e-mail: pserakova@spcr.cz.

Vzhledem k omezené kapacitě míst ve vládním speciálu doporučujeme zaslat přihlášku a vyplnit registrační formulář co nejdříve.

Budeme se těšit na setkání a spolupráci s Vámi.

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

Petra Šeráková

Ing. PETRA ŠERÁKOVÁ JIRÁNKOVÁ
Manažerka pro mezinárodní vztahy

SVAZ PRŮMYSLU A DOPRAVY ČR
Sekce mezinárodních vztahů
Freyova 948/11 | 190 00 Praha 9

Tel: 225 279 404 | GSM: 731 411 179
pserakova@spcr.czwww.spcr.cz

Svaz průmyslu a dopravy ČR je nejsilnější zaměstnavatelský svaz sdružující klíčové odvětvové svazy a významné firmy v České republice.

Podnikatelská mise doprovázející ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka na Kubu a registrace na seminář na MSV.