Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom vás srdečně pozvali na letošní již jednatřicátý ročník veletrhu FIHAV. V případě, že se zajímáte o obchodování s kubánskými společnostmi je tento veletrh jedinečnou příležitostí, jak navázat důležité obchodní kontakty. Naše Česko-kubánská obchodní smíšená komora vám ráda podá pomocnou ruku.

FIHAV 2013 se uskuteční ve dnech od 4.11. do 9.11.2013FIHAV přihláška

Účast je možná buď jako účastník námi, tedy Česko-kubánskou obchodní smíšenou komorou, pořádané mise, která je plánována od 1.11. do 8.11.2013 (a je spojena i s návštěvou Varadera a prohlídkami Havany), nebo jako vystavovatel přímo na FIHAV. Účast českých firem je letos opět dotována ministerstvem průmyslu a obchodu, k dispozici je 100m2 se společnou recepcí.

Obě akce zahrnují i důležitý obchodní program, jako seminář o obchodování s Kubou, setkání se zástupci kubánských ministerstev a Kubánskou obchodní komorou, vše nezbytné pro rozvoj obchodních styků – Kuba má svá specifika, obchodujete de facto se státem.

Veškeré další informace naleznete na našich stránkách: www.ccchamber.cz,

konkrétní odkaz na misi: http://kuba-komora.blogspot.cz/2012/08/pripravovane-akce-fihav-2012.html

a na stránkách czechtrade (coby organizátora výstavy):

http://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/akce-fihav/.

Ještě připojujeme přímý odkaz na kubánského pořadatele:

http://www.camaracuba.cu/index.php?option=com_content&view=article&id=84&Itemid=96.

Pokud budete mít jakékoliv otázky, pište nám na info@ccchamber.cz nebo kontaktujte oddělení marketingu a služeb – slečnu Barboru Vlkovou na +420 603 415 291 či tajemníka komory pana Ing. Mosingera na +420 251 109 251, který Vám poskytne další informace či zprostředkuje – samozřejmě bezplatně – osobní poradenství s odborníky naší komory.

Těšíme se na Vaši účast

Vaše

Česko-kubánská obchodní smíšená komora

www.ccchamber.cz