Rádi bychom Vám představili
Česko-kubánskou obchodní smíšenou komoru,

společnost založenou s cílem přispívat k rozvoji vzájemné obchodní spolupráce mezi oběma zeměmi, navazování kontaktů mezi podniky a poskytování informací o obchodních příležitostech. ČKOSK udržuje styky s HKČR, MPO, Obchodní komorou Kuby a dalšími organizacemi a společnostmi obou zemí. Kuba je trhem významným a pro nás velmi specifickým.

Je to země, kde stále ještě funguje velké množství našich strojů a zařízení, země, kde jsou naše výrobky a technologie známy a kde si i přes výrazné omezení naší přítomnosti na tomto trhu v průběhu posledních let zachovaly dobré jméno. I kubánská ekonomika má co nabídnout, ať již hovoříme o proslulých doutnících, kávě či rumu, a nebo o netradičních, ale velmi úspěšných biotechnologiích, kosmetice či SW. Velké možnosti nabízí také prudký rozvoj cestovního ruchu.

Představujeme Vám příležitost seznámit se s Kubou a její ekonomikou, s podmínkami pro obchodování a pro fungování zahraničních podniků, charakteristikami kubánského trhu, bankovním systémem, s poptávkami po investicích a dalšími užitečnými informacemi.