Vážené dámy, vážení pánové,

Hospodářská komora České republiky doprovodnou podnikatelskou misi náměstka ministra zahraničních věcí ČR, pana Martina Tlapy, na Kubu.

Jedná se o první novodobou podnikatelskou misi na Kubu, která by měla českým firmám v souvislosti se současnou politikou uvolňování na Kubě otevřít možnosti ke kubánskému trhu.

V rámci mise plánujeme uspořádat s naší partnerskou organizací Česko-kubánské podnikatelské fórum, dále se uvažuje o návštěvě zóny volného obchodu Mariel, která se dle informací od kubánské vlády bude výrazně rozšiřovat a nabízí zahraničním firmám četné příležitosti, v programu se rovněž uvažuje o návštěvě centra genetického inženýrství.

Velký potenciál pro spolupráci je v oblasti R&D, energetice, strojírenství, dopravě, potravinářství, cestovním ruchu a dalších oborech. Kuba představuje v současné době zemi, která potřebuje téměř vše. České firmy mají výhodu, že mohou navázat na historickou spolupráci s Kubou a „dobré jméno“ českých výrobků.

Výše účastnického poplatku činí 55.420,-Kč a zahrnuje zpáteční letenku na Kubu, ubytování v 5* hotelu, místní transfery, podíl na pronájmech jednacích prostor, vízový poplatek, podíl na cateringu, poplatek zahraničních organizátorům mise a poplatek za službu pracovníka HK ČR.

V případě Vašeho zájmu o účast v misi zašlete prosím vyplněnou závaznou přihlášku (MS Word a sken), formulář firemního profilu (MS Word) na email leinerova@komora.cz z důvodu blížícího se termínu mise nejpozději do úterý 22.9.2015.

Dokumenty ke stažení:
Závazná přihláška